Noma

PASŪTĪT SKĀBEKĻA IEKĀRTU VAR www.skabeklaterapija.lv  vai zvanot 28090909. Bezmaksas piegāde visā Latvijā.

SAŅEMŠANA TAJĀ PAŠĀ DIENĀ MŪSU BIROJĀ VAI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ AR KURJERU.

 

SIA "Hipnos" piedāvā medicīnas iekārtu nomu.

PIRMS SAŅEM MEDICĪNAS IEKĀRTU JAUTĀ SAVAM PIEGĀDĀTĀJAM, VAI IEKĀRTA IR ATBILSTOŠI DEZINFICĒTA , APKOPTA UN DROŠA LIETOŠANAI.

Ja medicīnas ierīci ir izmantojis kāds pacients, jāpieņem, ka tā ir piesārņota ar cilvēkam patogēnām baktērijām (izņemot gadījumu, ja var pierādīt pretējo), un nākamo pacientu, lietotāju vai trešo personu ir nepieciešams pasargāt, veicot atbilstošu apstrādi un sagatavošanu.
Tāpēc, ja ierīcei tiek mainīts pacients, lai aizsargātu nākamo lietotāju, pirms ierīces atkārtotas lietošanas to iztīra un dezinficē īpaši apmācīts personāls. Pilnīgu apstrādi drīkst veikt tikai ražotājs vai kvalificēts piegādātājs / servisa speciālists, kurš ir izgājis apmācību.
PIEZĪME. Ja pilnīgu apstrādes procesu, ko veic piegādātājs/tehniķis, nav iespējams veikt, ierīci nedrīkst izsniegt citam pacientam!

Skābekļa koncentratora īre 55 EUR/mēn. Bezmaksas piegāde visā Latvijā.

CPAP terapijas iekārtu īre  ir  85 EUR mēnesī. Sīkāku informāciju Jūs atradīsiet mūsu sadarbības partnera mājas lapā http://miegacentrs.lv/lv/95-pakalpojumi-un-iekartas/99-iekartu-ilgtermina-ire. Miega centrs nodarbojas ar miega problēmu diagnostiku un ārstēšanu jau vairāk nekā 12 gadus. Tur jūs saņemsiet profesionālu un kvalitatīvu atbalstu CPAP terapijas izmantošanai.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu